Угода користувача

Ласкаво просимо на наш сайт «ФЛЕКС БРЕЙН СОЛУШНЗ» (далі —”Сайт”). Наша компанія надає вам послуги, на які поширюються положення та умови, викладені в цій угоді та політиці конфіденційності. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цього Сайту і цих умов в будь-який час без попередження.

Доступ до веб-сторінок, перегляд даних або інше використання цього Сайту вказує на вашу згоду з усіма положеннями цієї Угоди, тому уважно прочитайте Угоду, перш ніж продовжувати. Якщо ви не погоджуєтесь із положеннями цієї Угоди користувача та Політикою конфіденційності, ви не можете відвідувати та / або використовувати сайт.

Ця Угода користувача та Політика конфіденційності доступні для перегляду в нижній частині веб-сайту. Угода користувача та Політика конфіденційності можуть періодично змінюватись; на цій сторінці з’явиться дата останньої версії, тому періодично повертайтеся на цю сторінку. Використання вами Сайту означає вашу згоду з будь-якими змінами або доповненнями до Угоди та Політики конфіденційності.

Використання Сайту та його контенту

 

З урахуванням положень цієї Угоди ми надаємо вам обмежений, відкличний неексклюзивний дозвіл без права передачі для доступу та використання Сайту шляхом відображення його через ваш інтернет-браузер лише з метою купівлі товарів, що продаються на Сайті.

Всі матеріали сайту, включаючи текст, графіку, зображення, інформацію користувачів форуму, а також інші матеріали, що містяться на даному сайті (далі – «Матеріали») надані тільки для особистого використання.

 

Ви не можете відтворювати, поширювати, відображати, продавати, здавати в оренду, передавати, створювати похідні версії, перекладати, модифікувати, декомпілювати або намагатися іншим способом вилучити вихідний код програмного забезпечення або його частини, крім випадків нашої виразної письмової згоди. Ви не можете використовувати будь-яку інформацію, надану на Сайті, з комерційною метою або будь-яким чином використовувати Сайт на користь іншого бізнесу, крім випадків виразної згоди, отриманої від нас заздалегідь. Якщо ви зацікавлені в перевиданні, тиражуванні або іншому поширенні Матеріалів Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

Ви не повинні вивантажувати, розповсюджувати або іншим чином публікувати на цьому Сайті будь-який Контент, інформацію чи інший матеріал, який

  • порушує авторські права, права на патенти, торговельні марки, знаки обслуговування, комерційні таємниці чи інші майнові права будь-якої особи;
  • є наклепницьким, загрозливим, непристойним, порнографічним чи може призвести до будь-якої цивільної або кримінальної міжнародної правової відповідальності;
  • містить будь-які помилки, віруси, мережеві хробаки, мережеві шпарини, шкідливі програми типу «Троянський кінь» або інші шкідливі коди чи властивості.

Ви не можете публікувати, завантажувати, поширювати або передавати іншим способом Матеріали Сайту в мережі Інтернет (чатах, форумах, соціальних мережах, дошках оголошень, файлообмінниках або будь-якими іншими способами) без нашого попереднього письмового дозволу. Зміна змісту або використання контенту для будь-яких інших цілей, окрім особистого, некомерційного використання, є порушенням наших авторських прав та інших прав власності, а також може нести за собою юридичну відповідальність.

Якщо ви порушуєте, не дотримуєтесь чи дієте невідповідно до правил, обмежень та умов користування Сайтом, зазначених у цій Угоді користувача та Політиці конфіденційності, розміщених в різних місцях Сайту або доведених до відома Користувачів Сайту у інший спосіб (разом “Угода”), ми можемо припинити дію, призупинити та / або обмежити дію вашого облікового запису / профілю, включаючи, без обмежень, будь-які наші заявлені зобов’язання, передбачені цією Угодою, з попередженням або без нього, крім використання інших засобів правового захисту.

Ваш обліковий запис

Ви несете повну відповідальність за доступ до цього Сайту та його використання будь-ким, хто користується паролем та ідентифікаційними даними, спочатку призначеними для вас, незалежно від того, чи ви дійсно давали дозвіл на доступ до Сайту та його використання, включно з, серед іншого, усіма повідомленнями, обміном інформацією та передаванням інформації, і усіма зобов’язаннями (включно з, без обмежень, фінансовими зобов’язаннями), що виникли внаслідок такого доступу або використання. Ви несете одноосібну відповідальність за захист безпеки та конфіденційності пароля та ідентифікаційних даних, призначених вам. Ви повинні негайно повідомити нас про будь-який випадок несанкціонованого використання вашого пароля чи ідентифікаційних даних, або будь-якого іншого порушення чи загрози порушення безпеки цього Сайту.

Ви погоджуєтесь, засвідчуєте та гарантуєте, що вся інформація щодо реєстрації або інформація, надана вами під час купівлі без реєстрації, є правдивою, точною, повною, актуальною та виключно вашою. При реєстрації на цьому Сайті або купівлі без реєстрації ви не можете представлятися іншою особою, підробляти дані про себе або видавати себе за когось іншого. Якщо будь-яка інформація, надана вами при реєстрації, змінюється, ви повинні оновити свій обліковий запис.

Інтелектуальна власність

Усі тексти, графічні матеріали, значки кнопок, зображення, аудіо та відео, вміст та програмне забезпечення (разом “Контент”) належать виключно нашій компанії. Права на збирання, розміщення та складання всього Контенту на цьому Сайті (“Контент”) належать виключно нашій компанії. Усі програми, що використовуються на цьому Сайті (“Програмне забезпечення”), є власністю нашої компанії. Використання будь-яких наших торговельних марок або знаків обслуговування без нашої явної письмової згоди суворо заборонено. Ви не можете використовувати наші торговельні марки або знаки обслуговування стосовно товару або послуги у будь-який спосіб, що може призвести до плутанини. Ви не можете використовувати наші торговельні марки або знаки обслуговування у будь-який спосіб, який принижує нашу гідність або дискредитує нас. Ви не можете використовувати будь-який з наших товарних знаків або знаків обслуговування в метатегах без попередньої явної згоди.

Ми поважаємо інтелектуальну власність інших. Якщо ви вважаєте, що вашу роботу скопійовано з порушенням авторських прав, зв’яжіться з нами [email protected].

Електронні комунікації

Коли ви користуєтеся Сайтом або надсилаєте нам електронні листи, текстові повідомлення та інші сповіщення зі свого ПК чи мобільного пристрою, ви спілкуєтесь з нами в електронному режимі. Ви погоджуєтеся отримувати від нас електронні повідомлення, такі як електронні листи, SMS-повідомлення, мобільні push-повідомлення або сповіщення на цьому Сайті чи через інші служби, наприклад, чат з продажів чи технічної підтримки тощо, і ви можете зберігати копії цих повідомлень. Ви погоджуєтеся, що всі угоди, повідомлення, опубліковані відомості та інші сповіщення, які ми надаємо вам в електронному вигляді, відповідають будь-яким юридичним вимогам стосовно повідомлень у письмовій формі.

Ризик втрати та інші умови продажу

Усі придбані в нас товари оформлюються згідно з договором відвантаження. Ризик втрати та права на придбані вами товари передаються вам після доставки товарів перевізнику згідно з нашими стандартними умовами продажу. Наша компанія не несе жодної відповідальності або зобов’язань, якщо посилка повертається до нас пошкодженою або якщо вона конфіскована через проблеми з митним оформленням. Тому перед відправленням замовлення, будь ласка, перевірте митні правила вашої країни. Наша компанія не несе відповідальності за пошкоджені посилки або ті, які повертаються до нас через те, що обрана транспортна компанія не змогла доставити вашу посилку (посилки) за зазначеною адресою доставки після декількох спроб (через вашу відсутність).

Обмеження відповідальності стосовно інформації

Ми намагаємося бути максимально точними. Однак ми не гарантуємо, що описи продуктів або інший контент на нашому Сайті є точними, повними, надійними, чинними або не містять помилок. Якщо товар не відповідає опису, єдиний спосіб його повернути – повернути його у невикористаному стані. Ми публікуємо інформацію на Сайті для зручності своїх відвідувачів. Ця інформація надається лише з інформаційною метою. Ми залишаємо за собою право вносити виправлення та зміни до Сайту в будь-який час без попередження.

Компанія не несе жодної відповідальності за точність, повноту, надійність або корисність інформації, яка висвітлюється на Сайті або доступна через Сайт. Ми не зобов’язані оновлювати Сайт або змінювати його Контент чи Код; наша компанія також не несе відповідальності за неспроможність оновити цю інформацію. Ви зобов’язані перевіряти будь-яку інформацію, представлену на Сайті, перш ніж покладатися на неї.

У випадку, якщо зазначена неправильна ціна на товар або неправильний опис через друкарську помилку або помилку в ціноутворенні, або ж через отриману від наших постачальників інформацію про товар, ми маємо право відмовити або скасувати будь-які замовлення товару, зазначеного з неправильною ціною. Ми маємо право відмовити або скасувати будь-які такі замовлення незалежно від того, чи були вони підтверджені, і чи з вашої кредитної картки стягнуто кошти. Якщо з вашої кредитної картки вже стягнуто плату за покупку, а ваше замовлення скасовано, ми негайно повернемо кошти на ваш рахунок у стягнутому розмірі.

Відвідувачі беруть на себе всю відповідальність та ризики щодо використання Сайту. Ми відмовляємося від будь-яких гарантій, заяв та тверджень, явних чи непрямих, щодо інформації, представленої на Сайті або доступної через Сайт, включно з, серед іншого, усіма явно висловленими і неявними гарантіями, такими як гарантія прав власності, відповідності очікуванням покупців, відсутності порушення інтелектуальної власності та придатності для певної цілі.

Наша компанія залишає за собою право відкликати доступ до Сайту та вносити зміни до послуг та товарів, описаних на Сайті, у будь-який час без попередження.

Посилання

Цей сайт може містити посилання на інші сайти в Інтернеті, які є власністю та керуються сторонніми особами. Ви визнаєте, що ми не несемо відповідальності за роботу цих сайтів, контент жодного з цих сайтів або інформацію, передану через них.

Зворотній зв’язок

 Всі пропозиції або питання з приводу даної угоди Користувач повинен направляти в службу підтримки користувачів Сайту на електронну адресу [email protected].