Правила повернення грошових коштів

Правила повернення та обміну товарів, придбаних у магазині настільних ігор «ФЛЕКС БРЕЙН СОЛУШНЗ».

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» Ви маєте право повернути непотрібний товар або обміняти його на інший протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Порядок обміну товару належної якості

Покупець має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

Обмін товару належної якості проводиться протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну, клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей.

У разі обміну товару належної якості, доставка здійснюється за рахунок отримувача. У разі повернення коштів за товар належної якості, повертається лише вартість товару, без урахування доставки.

Загальні умови повернення товару:

– Товар не повинен мати слідів активної експлуатації, на ньому не має бути механічних пошкоджень (подряпин, сколів, потертостей тощо);
– Має бути збережено його упаковку, товарний вигляд, споживчі властивості та комплектність (як вказано в інструкції або на коробці);
– При оплаті банківською картою в магазині або на сайті кошти повертаються лише на банківську карту;– Наявність товарного або касового чека. У разі відсутності чека ми постараємося вам допомогти, але залишаємо за собою право попросити надати додаткові докази придбання товару у нас (Ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»);
– Для повернення товару необхідно заповнити заявку за посиланням нижче. Заявка опрацьовується до трьох робочих днів, протягом яких менеджер зв’яжеться з вами для узгодження всіх деталей.

Способи повернення товару:

Якщо товар було придбано в роздрібному магазині «ФЛЕКС БРЕЙН СОЛУШНЗ»:

– Повернення можна здійснити лише в магазині, де було зроблено покупку. Повернення проводиться кожного буднього дня з 10:00 до 20:00.

Якщо товар було придбано в інтернет-магазині, повернення можна здійснити:

  • Повернення проводиться кожного буднього дня з 10:00 до 20:00.
    – Новою Поштою. При поверненні товару датою повернення вважається дата відправлення вами посилки. У разі відсутності будь-яких виробничих дефектів доставку назад сплачує покупець. У разі повернення товару неналежної якості (Ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», ст.1, п.12-13) магазин бере на себе витрати за пересилку.