Гра, яка вчить думати Гра, яка вчить думати
previous arrow
next arrow
Slider

Fit & Fan 4-6 lat

Thinkers Fit & Fun – jest to fascynująca gra stołowa dla dzieci w wieku 4-6 lat, rozwijająca uwagę, szybką reakcję, umiejętność koncentracji oraz szybkość przetwarzania nowej i korzystnej informacji.

Dobry nastrój dla uczestników gry jest gwarantowany!

Chociaż to wydanie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat, jednak starsze dzieci i dorośli chętnie zagrają w tę grę. Gra opiera się na zdolności dzieci i dorosłych do szybkiego znajdowania wśród innych takich samych lub podobnych objektów.

Zdolność człowieka do szybkiego znajdowania analogii lub podobieństw jest podstawą jego ważnej zdolności intelektualnej – myślenia poprzez analogie. Na podstawie tej zdolności ludzie w dorosłym wieku dochodzą do ważnych odkryć i wynalazków, badają sedno zjawisk, formułują oraz potwierdzają przypuszczenia. Umiejętność dziecka w poszukiwaniu analogii pozwala formować taki styl myślenia, który w przyszłości posłuży w zdobyciu życiowego sukcesu. Myślenie poprzez analogie szczególnie należy ćwiczyć we wczesnym wieku 4-6 lat, w okresie kształcenia kultury myślenia oraz systemu wartości młodej osobowości.

Jesteśmy przekonani, że zastosowanie symulatora Thinkers Fit&Fun dla dzieci nie tylko pomoże dziecku znacznie rozwinąć szybkość reakcji i zdolność do znalezienia analogii, ale także pozwoli wyprzedzić rówieśników  pod względem rozwoju i inteligencji. Gra nauczy Twoje dziecko nie tylko szybkiego i skutecznego znajdowania podobnych obiektów, da impuls do znalezienia podobnych zjawisk, a w przyszłości nawet znajdowania „analogii między analogiami”.

Zwiększy to konkurencyjność dziecka w społeczeństwie szkoły i pomoże później rozwinąć własną karierę biznesową. Oprócz tego, gra Thinkers Fit&Fun pozwoli ci mile i ciekawie spędzić czas razem z dzieckiem.

Ludzkość nauczyła się doskonalić swoje ciało przy pomocy fitnesu, chirurgii plastycznej i wielu innych zabiegów, lecz obecnie sceptycznie odnosi się do rozwoju własnej inteligencji. Więc, przed Państwem jedyne w swoim rodzaju ćwiczenia dla gimnastyki umysłu, rozwijania analitycznych i intelektualnych zdolności Państwa dziecka. Jest to szczególnie ważne w naszym zmieniającym się świecie, w którym w przyszłości nasze dzieci będą musiały konkurować z imigrantami z kontynentu azjatyckiego, którzy wyróżniają się wysoką inteligencją intelektualną i zbiorową.

Gra Thinkers Fit & Fun adresowana do Państwa dziecka, jeżeli w przyszłości przewiduje być:

  • Liderem, który szybko orientuje się w sytuacji, jest w stanie wyciągać wnioski z własnego doświadczenia i wykorzystywać swoją wiedzę w przyszłości;
  • Uczonym-wynalazcą, który potrafi wejść w sedno problemu, szuka istniejące analogie oraz „analogie między analogiami”;
  • Biznesmenem lub top-menadżerem, sukces którego bazuje się na skutecznym i szybkim przyjęciu prawidłowych postanowień biznesowych, podstawą których jest własne doświadczenie i wcześniej przeżyte sytuacje;
  • Politykiem, którego sukces zależy od komunikacji z wieloma ludźmi, umiejętności prawidłowego zapamiętywania i oceny ludzi, tworzenia opłacalnych koalicji, aby osiągnąć swoje cele.