Цікава хімія

300,00 

Категорії: ,

Опис

“Цікава хімія” (для дітей від 12 років) – це захоплююча гра, яка відкриває фантастичний світ науки та допомагає зрозуміти основні закономірності навколишнього простору. Чому кожен має засвоїти базові знання з цієї дисципліни? Важливо розуміти, що хімія оточує нас повсюди. Чи то ми мешкаємо у її середовищі?! Вона потрібна, щоб продовжити терміни зберігання продуктів харчування. Її використовують під час створення сотень-тисяч речей, якими ми користуємося щодня. Вона рятує від бактерій та вірусів, забезпечує терморегуляцію, дає змогу долати впродовж короткого часу значні відстані тощо.

Перше ґрунтовне знайомство з хімією розпочинається зі школи. Саме в цей час зароджується інтерес до цієї науки, рішення долучитися до її розвитку та любов до експериментів і дослідів. До речі, останні своєю чергою, чудово тренують навички критичного мислення, аналізу й вміння вирішувати різні життєві кейси.

Гра або тренінг

Інтелектуальний тренажер Thinkers “Цікава хімія” (для дітей від 12 років) буде ефективний як в режимі гри, так і в режимі тренінгу. 

У режимі гри учасники можуть грати як між собою, так і в командному форматі. Змагання відбувається між 2-3 дітьми/дорослими або 2-3 командами (по 2-5 осіб у кожній). Більша кількість гравців не рекомендується, оскільки це суттєво збільшує тривалість гри.  

Для проведення змагання обов’язково слід залучити ведучого/тренера, який координуватиме процес.

Про тривалість гри слід домовитися заздалегідь. Для командних змагань, зазвичай, це 1-3 години (рекомендовано 2 години). Для пошуку вiдповiдi на кожне завдання бажано виділити від 3 до 15 хвилин: 3 хвилини надається на вирішення однобального завдання, 15 хвилин – на п’ятибальне.

В процесі гри тренер зачитує завдання з картки, yчacники обдумують рішення і лише після цього дають відповідь. Правильність вiдповiдi ведучий/тренер перевіряє співставивши її з відповіддю на зворотному боці картки. Якщо відповідь правильна, учасник/команда отримує від 1 до 5 балів, кількість яких вказана на самій картці. 

Ціль гри – набрати максимальну кількість балів за відведений час. Той, хто набрав найбільше балів, стає переможцем змагання. Якщо час гри невизначений наперед,  виграє той, хто першим набере 20 балів. 

Також потрібно домовитися про правила переходу ходу. Рекомендується “черговість на вибування”, коли учасник/команда, що дав/ла правильну вiдповiдь, відповідає на наступне завдання, а у випадку неправильної відповіді передає хiд iншому учаснику/команді. 

Для продуктивного проведення гри варто подбати про блокноти (бажано у клітинку), ручки або олівці та звичайний калькулятор (достатньо одного на команду). У комплект гри вони не входять.

Для більш ефективного проведення гри ведучий може використати секундомір, щоб вимірювати час, вiдведений на вирiшення завдань (у комплект гри не входить).

Опрацьовані картки кладуть у коробку і в поточній грі повторно не використовують.

У режимі тренінгу виберіть найбільш зручний час для щоденних занять. Займайтеся регулярно, тільки в цьому випадку буде помітно прогрес. Під час відпусток і шкільних канікул оптимальний час для тренінгу з 10.00 до 12.00 год. Під час робочого/навчального періоду бажано починати заняття не пізніше 18.00. Ускладнюйте завдання поступово від простих до складних: найлегшими є завдання однобальні, а найбiльш складними – п’ятибальні. Не намагайтеся вiдразу вирiшувати завдання найвищого рівня. За одне заняття проходьте не бiльше 2-3 завдань. Виразно прочитайте самі або дайте прочитати зміст завдання дитині. При потребі надайте необхідні пояснення. Для цього заздалегідь ознайомтесь з текстом завдання.  Виділіть час на обдумування. Як правило, це 15-20 хвилин. Не поспішайте читати правильну вiдповiдь. При необхiдностi, дайте дитині пiдказку і виділіть додатковий час.

Не намагайтеся зменшувати відведений час або квапити, оскільки суть тренінгу в поступовому розвитку, а не в отриманні миттєвих високих результатів.

Можна тренуватися вдома, під час коротких робочих перерв, тривалих подорожей, відпочинку, піших туристичних походів і, навіть, мандрівок у космос.

Комплект гри

У комплект гри Thinkers входять:

  • Картки із завданнями і відповідями на зворотному боці: 100 карток. 
  • Iнструкцiя з використання завдань «Правила гри» (дана інструкція) – 1 екз.
  • Коробка – 1 шт.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Цікава хімія”“

ПОДІБНІ ПРОПОЗИЦІЇ